VİZYONUMUZ
2025 yılında, sektörümüzde müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını tümüyle karşılayan geniş kapsamlı ve kaliteli girdi tedariki için, uluslararası standartlarda , organize olarak temelleri sağlam bir Türkiye'nin inşasında üzerimize düşen görevleri yerine getirirken, çağdaş anlamda kendini sürekli yenileyen lider lojistik bir kuruluş olacağız.

MİSYONUMUZ
Bizler, yaşamın sağlıklı ve güvenli yeniden üretimini sağlayan her türlü alt ve üst yapı inşaatını gerçekleştiren girişimcilerimizin ihtiyacı olan temel girdileri rekabetçi fiyatlandırmayla tedarik ederek ve üreterek, zamanında teslim eden lojistik çözüm ortağı olmak için varız.

Güleç Demir Çelik A.Ş. Kurumsal

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
İnsan Kaynakları, şirket organizasyonumuz içinde bir bölüm düzeyinde bulunmaktadır. Ancak, İnsan Kaynakları süreçlerinde uzmanlarından alınan danışmanlık desteği, bu konuya verdiğimiz önemin en büyük göstergesidir.

İnsan Kaynakları Danışmanı örgütsel hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda nitelikli insan gücü alımının gerçekleştirilmesinde, ilgili birim yöneticisi ve şirket üst yönetimiyle birlikte, işe alımlardan başlayarak oryantasyon sürecine kadar koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işin kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş profosyonellerle ulaşılacağına inanan şirketimiz, insan kaynağına bir değer olarak sürekli yatırım yapıp çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.